V-klub je centrom kultúry, vzdelávania i zábavy. Multifunkčný multižánrový kultúrny priestor ponúka širokú škálu podujatí.

Dramaturgicky je V-klub orientovaný na prezentáciu kultúrno-spoločenských klubových aktivít v oblasti neprofesionálneho umenia (hudba, tanec, spev, divadlo atď.), tradičnej ľudovej kultúry (tanečné domy, folklórne večery a pod.), divadla, literatúry (napr. krsty kníh, besedy a stretnutia so spisovateľmi) i hudby všetkých žánrov (koncerty, krsty CD a pod.).

V-klub podporuje aj prezentáciu kultúrno-umeleckých vystúpení menšinových kultúr a alternatívnych foriem umenia. V súvislosti s poslaním Národného osvetového centra poskytuje priestor na prezentáciu aktivít v oblasti tvorivej, vzdelávacej, výskumnej či edičnej činnosti.

Copyright © 2019-2024. Všetky práva vyhradené.