program: február 2023

Program na február 2023

Rozprávanie psychoterapeuta, stand-upy, tanec, koncert, divadlo... V ponuke je toho dosť, príďte do V-klubu aj vo februári!

Čítať ďalej
program: január 2023

Program na január 2023

Zoznámte sa s nadprirodzenými bytosťami, vypočujte si správu o stave republiky, vystavte sa terapeutickej náloži smiechu alebo si zatancujte. Vo V-klube!

Čítať ďalej
program: november 2022

Decembrový program

Ľudový tanec, divadelné predstavenia, štyri predvianočné koncerty a možno príde i (ukrajinský svätý) Mikuláš... Skráťte si dlhé zimné večery vo V-klube!

Čítať ďalej
program: november 2022

Novembrový program

Divadelné predstavenie pre deti, ľudový tanec či tanec v rytme swingu, koncert i krst knihy - taká pestrá je jeseň vo V-klube!

Čítať ďalej

Vo veku 70 rokov zomrel dlhoročný televízny pracovník a náš bývalý kolega Ľubomír Čechovič

Mgr. Ľubomír Čechovič, ArtD. (*23. 9. 1952 – †23. 9. 2022) Na Vysokej škole múzických umení v Bratislave vyštudoval odbor filmovej a televíznej produkcie a riadenia. Tri desaťročia (od roku 1973 až do roku 2003) nepretržite pôsobil v Slovenskej televízii v Bratislave v rôznych profesiách – ako vedúci výroby, vedúci produkčného

Čítať ďalej

Októbrový program

Divadlo, tanečný dom, i orientálna noc, v októbri sa oplatí prísť do V-klubu!

Čítať ďalej

Septembrový program

Lužifčák, Tanečný dom i Európska noc výskumníkov. Príďte v septembri do V-klubu!

Čítať ďalej

Júnový program

Šansónový koncert Evy Pavlíkovej, divadlo Deva, či spomienkový večer na Thierryho Ebama, to všetko môžete zažiť v júni vo V-klube.

Čítať ďalej

Májový program

Szidi Tobias, Swingový majáles, Noc múzeí a galérií, či divadelné predstavenia Pinďúr a Čecháčci a Čoboláci, to všetko a mnoho ďalšieho sa bude diať v máji vo V-klube.

Čítať ďalej

Aprílový program

Bohatý program vo V-klube v apríli.

Čítať ďalej