Otváracie hodiny pokladne: Hodina pred predstavením

Matej Adámy – Správa o stave republiky 2022 (BA)

Uplynulý rok 2021 v každom z nás zanechal veľkú stopu. Vy si však budete môcť opäť vychutnať kritické, no najmä zábavné zhodnotenie týchto ťažkých dvanástich mesiacov v našej milovanej republike.
Ostrá spoločenská satira samozrejme určite chýbať nebude a vy tak môžete zažiť po krušných časoch bez vystúpení čiernu dušu Silných Rečí Mateja Adámyho v jeho životnej forme.
Nezabudnite, už 28. januára v obľúbenom bratislavskom V-Klube zaznie SPRÁVA O STAVE REPUBLIKY 2022.
Lístky v predaji na https://tickets.silnereci.sk/home
OZNAM:
Pre ochranu nás všetkých, budú naše vystúpenia odteraz prístupné pre osoby
a) S dokladom o plnom očkovaní
b) S dokladom o prekonaní Covidu pred menej ako 180 dňami
Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na vás!
  • 28. januára 2022
  • 20:00
  • V-KLUB

V-KLUB

V-klub je centrom kultúry, vzdelávania i zábavy. Multifunkčný multižánrový kultúrny priestor ponúka širokú škálu podujatí. Dramaturgicky je V-klub orientovaný na prezentáciu kultúrno-spoločenských klubových aktivít v oblasti neprofesionálneho umenia (hudba, tanec, spev, divadlo atď.), tradičnej ľudovej kultúry (tanečné domy, folklórne večery a pod.), divadla, literatúry (napr. krsty kníh, besedy a stretnutia so spisovateľmi) i hudby všetkých žánrov (koncerty, krsty CD a pod.).

V-klub podporuje aj prezentáciu kultúrno-umeleckých vystúpení menšinových kultúr a alternatívnych foriem umenia. V súvislosti s poslaním Národného osvetového centra poskytuje priestor na prezentáciu aktivít v oblasti tvorivej, vzdelávacej, výskumnej či edičnej činnosti.

Learn more