Otváracie hodiny pokladne: Hodina pred predstavením

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Vyhodíš to dverami KC Dunaj a ono sa to vráti oknom V-klubu! V povianočnom časopriestore je zakázané humorne sa postiť a preto je Pančlajn späť aj so svojou terapeutickou náložou smiechu. Príďte okoštovať ako chutí rozmanitý humorný jazz z dielne bystrých improvizátorov, majstrov huncútov a dôvtipnej Divy. Viacčlenné hudobné teleso s výrazom strapatého dirigenta poctivo trénovalo každú iskrivú finesu aj vtipný falzet. Kakofónia sa neudeje a sľubujeme, že humorne podvyživení či sklamaní rozhodne neodídete. V tom nech vám Kristína Tormová, Tomáš Hudák, Daniel Čistý, Docent, Marián Psár, Ivan Kostra, Samo Trnka a najslovutnejší stand-up pomáhajú.

 

Kristína Tormová
pankáčka s jasným názorom a chameleón v jednom. Jediná Diva tohto nesúrodého telesa. S rovnakou gurážou dokáže natrieť hejterom, ale aj deťom chlieb s maslom. Stand-up bez Kristíny by bol ako pankáč bez číra, garážová kapela bez garáže. Táto punkerka nás svojim ostrovtipom priklincuje k stoličkám rovnakou silou, akou sa držia kovové cvočky jej koženej bundičky.

Tomáš Hudák
uviaznutý bluesman v tele fúzatého adolescenta. Jeden nikdy nevie, či z vrecka nohavíc ide vytiahnuť mobil, alebo ústnu harmoniku. Upodozrievame Tomáša, že na začiatku sám netuší, ako vlastne skončí. Sledovať však jeho dvanásť taktovú harmonickú slučku názorov a vysvetlení je pre nás humorným žrádlom. Po jeho vystúpení sa nám chce zakričať, že sme ešte hladní. Jeden Hudák totiž nestačí.

Daniel Čistý
prichádza z alternatívnej reality za cieľom ovládnuť priestory Véčka svojim originálne metafyzickým humorom. Naladiť sa jeho medzigalaktickú frekvenciu komédie nie je absolútny problém, ani pri poruche vášho pozemského prijímača. Nastavte si antény, pretože nejedna bránica sa zachveje, keď Dano Čistý vypustí svoju spŕšku gagov a situačného ticha.

Docent
vymení žinenku s činkami za mikrofón s pohárom vína a rozoberie si vaše humorné ústrojenstvo do posledného svalu. Spoločne si precvičíme kondičku cyklického rehotu, posilnenie ručnej svaloviny pomocou potlesku a padanie do kolien. Rokmi ostrieľaný a promovaný Docent Sedliak k vašim službám!

Marián Psár
nenechajte sa oklamať jeho výzorom, síce pripomína kópiu mladšej verzie Mateja Adámyho z Číny, avšak jeho pančlajny sú trefné a stopercentne originálne. Masku mladého hejtera už dávno zavesil na klinec, našťastie svoj hejt a frustráciu humorne tvaruje a prenáša do stand-upu dodnes. Svoj manifest komédie vám prednesie mladý Bratislavčan z Košíc!

Ivan Kostra
potrpí si na tom, aby ste si potrpeli. Mikrofón preňho nie je žiadna neznáma, našťastie sa nemusíte báť falošných tónov spevu, jediné čo vám vyšticuje uši bude hustý nával chichotu. Za možné bolesti sánky Ivan Kostra nezodpovedá!

Samo Trnka
vedúci dychového súboru. Pozor, dychovka vôbec nie je nudná. Samo presne vie, čo robí. Spočiatku výrazným palčekom jemne poklepkáva do rytmu, aby neskôr ohúril kanonádou dychových nástrojov a uvedomelých postojov. Svojim plechovým humorom rozozvučí dosky každého stand-upu. Ani sa nenazdáme a naše palce začnú poklepkávať do rytmu spolu s ním. Samo nie je žiadny nudný kapelník, ale maestro výzorom aj humorom!

 

štvrtok 26. 1. 2023 o 19.00 hod.
vstupenky: bit.ly/Panclajn2601

FB event: facebook.com/events/675024344273124