Otváracie hodiny pokladne: Hodina pred predstavením

Pančlajn Stand-up Comedy Show

Láska zvíťazí. Alebo aj nie… kam ti padne pohľad, tam nafúknuté balónové srdiečka a prchavý pocit zamilovanosti. Tebe však ani messenger nepípne. Nič to. Máme hojivý liek pre všetky zlomené srdcia aj nezbedné motýle v bruchu. Všeobjímajúci priestor V Klubu pojme prostoreké žarty, láskavé fóry aj drzé podpásovky. Pretože smiech je liečivý a pocit z neho trvalý ako účes seniorky. V žiari reflektorov sa budú potiť a o náš potlesk skuhrať Michael Szatmary, Zitron, Matej Adámy, Joe Trendy, Vlado Mikuláš, Diana a Samo Trnka. Hudobné trampadám zaznie z dielne multiinštrumentalistu, Mateja Kubriczkého. Čo si vyberieš tentokrát — valentínsku depku, alebo výživnú, humoristickú recesiu?

 

streda 15. 2. 2023 o 19.00 hod.
vstupenky:
tickpo.sk
FB event: facebook.com/events/1947832382228427

 

Michael Szatmary
vypýtal si si, tak ho tu máš! Ak by sa charizmatický David Gahan z Depeche Mode mal narodiť ešte raz, možno by sa volal Miško. Nech je ako chce, Michaelove fóry plieskajú rovnako ofezívne ako tvoja suseda koberce na sídliskovom prašáku. Spočiatku rozpačito a nesmelo, potom však úderne a pravidelne. Milujeme jeho dumačky a prekáračky samého so sebou. Potešte ho potleskom a jeho očká zablikajú ako dva výherné automaty. Sababa? Sababa!

Jakub Zitron Ťapák
povieš si, že radšej sedieť u felčiara a nechať si trhať zub, ako vidieť lamentovať Zitrona. Pozor, tento pestovaný frajer s dvojtýždňovým strniskom ťa však dorazí svojim vnímavým okom a vycibreným zmyslom hľadať problém tam, kde vôbec nie je. A zväčša ho aj nájde. Po rannom vyčesaní praženice s fúzov sa ako správny odchovanec ulice tanečným krokom preštrikuje až na pódium, aby nám predviedol dokonalý six stepový stand-up!

Matej Adámy
nežný rocker a to nielen účesom. Svoje bezchrbtové vtipy už „rocky“ podopiera vybíjaným opaskom. Nikdy nevieš, kedy jeho frk pohladí, alebo dá jednu výchovnú. Elektrický sporák zapína s rovnakým zanietením ako šesť strunovú elektrickú gitaru. Obecenstvo začne dýchať do taktu, akonáhle sa Matej rozrozpráva. Nejedno rockové srdce zakvíli pod ťarchou jeho vtipnej nálože.

Joe Trendy
never mu jeho fasádu pokrového hráča. Vo svojom vnútri je to rozšafný hipisák. Dieťa kvetov, ktorému zabudli povedať, že úsmev nič nestojí, do psej matere. Majster suchého taktu a rytmickej nezhody. Pozornému oku neunikne, že sa Joe najhlasnejšie smeje vtedy, keď nadvihne pravý kútik. A naše kútiky úst vibrujú výbuchmi smiechu zakaždým, keď ho počujeme.

Vlado Mikuláš
zmätený a strapatý filozof, huncút spod Malých Karpát! Obec Horné Orešany pri Trnave však za to nemôže. Vladova schopnosť čudovať sa ťa takmer prinúti adoptovať si ho. Potom si však povieš, že jedna akváriová rybka ti postačí. Jeho záber tém je rovnako široký ako ponuka vianočnej výzdoby po Vianociach. Nalaďte sa na jeho bystrý a pichľavý štýl humoru. Lebo „pes kerý šteká, nehryze“.

Diana Rennerová
s presnosťou poštárky prichádza na pódium najskôr ofina a až potom Diana! Povieš si, že stand-upové mláďa. Nenechaj sa ošalieť! V minulom roku si zakúsila pódium v americkom Gotham Comedy Club. Odpapuľuje ti po anglicky, španielsky aj po francúzsky. Je to baba, ktorej úprimne a od srdca záleží na tom, čo bude s našou planétou nielen zajtra, ale aj pozajtra. Preto jej už dopredu tlieskame. Dianino vnímavé oko preskenuje ako tvoju schopnosť separovať odpad, tak aj zmysel pre parody!

Samo Trnka
poetický samopašník a zemepán z Pančlajnistanu. Rapujúci principál v saku. Jediný svojho druhu! Po jeho stand-upe už piškót nebude tým, čím bol doteraz. Nazdávame sa, že po ňom raz ktosi hodil lexikón a odvtedy chrlí lingvistické internacionalizmy na počkanie. Najradšej by poslal tvoju babku hrať sa do detského kútika a dieťa naverboval za branca. Neštíti sa vypýtať si potlesk, ale my mu odpúšťame. Taký je náš Samo. Milujeme ho na večné časy!

Matej Kubriczký
je pesničkár, multiinštrumentalista, básnik a geek, ktorý si rád robí, predovšetkým, srandu zo seba a potom aj z druhých. Po zhudobňovaní poézie prešiel na hudobný stand-up. A keď za Boha nevie nájsť správny rým, tak si ho len vytiahne z klobúka. Tak ho tu máte, prichádza Matej!