Otváracie hodiny pokladne: Hodina pred predstavením

Marek Herman: Pravidlá nie sú strašidlá

Kedysi boli písmom svätým, dnes sa často dostávajú do centra vášnivých rodinných debát. Akú úlohu majú pravidlá v rodine a prečo je dobré na ne nezanevrieť? Ako vyzerajú zdravé pravidlá a ktoré robia viac škody než úžitku? Čo vlastne štartuje výchovné problémy s našimi deťmi? Aké sú úskalia voľnej liberálnej výchovy a aké problémy so sebou nesie zase tá tradičná autoritatívna? Osvojte si zásady výchovy podľa pravidiel v edukatívnej prednáške známeho lektora Mareka Hermana! Hovoriť budeme aj o tom, prečo je dôležité, aby rodičia držali spolu, či je možné byť spravodlivým ku všetkým svojim deťom a či existuje niečo ako tajomstvo optimálnej výchovy.

Marek Herman bude pútavo rozprávať o tom:

  • prečo sú pravidlá v rodine dôležité
  • prečo sú základnou oporou každej zdravej rodiny
  • čo štartuje zbytočné a ubíjajúce výchovné problémy s deťmi
  • či existuje niečo ako tajomstvo optimálnej výchovy
  • čo vlastne prináša do života otec a čo zaisťuje mama
  • prečo je tak dôležité, aby rodičia držali pohromade.

Po prednáške bude nasledovať diskusia, a potom bude Marek Herman podpisovať knihy, ktoré budú k dispozícii aj na mieste.

 

utorok 19. 9. 2023 o 19.00 hod.
vstupenky: tootoot.fm

 

PhDr. Marek Herman
je vysokoškolský pedagóg a lektor, ktorý pôsobí na Univerzite Palackého v Olomouci. Vedie obľúbené semináre o sebarozvoji, sebapoznávaní a o výchove detí, najmä v období predškolského veku. Napísal publikácie Najděte si svého marťana, Jsi tam, brácho? a Máma není služka, máma je dáma. Knihy sa stali bestsellermi medzi rodičmi a pedagógmi a sú označované za pozvánku do detskej psychiky. Herman sa zaoberá hlavne dvoma veľkými témami: výchovou v rodine a sebapoznaním.