Otváracie hodiny pokladne: Hodina pred predstavením

SALÓN S…

Polstoročie od okupácie, storočie od vzniku Československa očami osobností, ktoré prežívali udalosti a súvislosti spoločenského diania cez svoje profesie.
Hostia večera: Pavol Kráľ – akademický maliar, Stanislav Sikora – historik, Juraj Štofko – lekár, neurochirurg, Peter Turčík – novinár, redaktor.
Hostiteľ – moderátor: Stanislav Bachleda.

  • 22. novembra 2018
  • 19:00
  • V-KLUB

V-KLUB

V-klub je centrom kultúry, vzdelávania i zábavy. Multifunkčný multižánrový kultúrny priestor ponúka širokú škálu podujatí. Dramaturgicky je V-klub orientovaný na prezentáciu kultúrno-spoločenských klubových aktivít v oblasti neprofesionálneho umenia (hudba, tanec, spev, divadlo atď.), tradičnej ľudovej kultúry (tanečné domy, folklórne večery a pod.), divadla, literatúry (napr. krsty kníh, besedy a stretnutia so spisovateľmi) i hudby všetkých žánrov (koncerty, krsty CD a pod.).

V-klub podporuje aj prezentáciu kultúrno-umeleckých vystúpení menšinových kultúr a alternatívnych foriem umenia. V súvislosti s poslaním Národného osvetového centra poskytuje priestor na prezentáciu aktivít v oblasti tvorivej, vzdelávacej, výskumnej či edičnej činnosti.

Learn more