Otváracie hodiny pokladne: Hodina pred predstavením

SWINGOVÝ VALENTÍN

Koncert naladený na vlny swingu odohrá špičkový orchester FATS JAZZ BAND pod vedením Ladislava Fančoviča v nedeľu 13. februára o 19:00 hod.

Presne po dvoch rokoch sa vraciame do priestoru bratislavského Véčka, kde sme vyše 6 rokov organizovali dobovo ladené tančiarne. Na večery s tancom si ešte musíme chvíľu počkať, ale Valentín v rytme swingu môžete osláviť koncertne.

Na koncerte odznejú najlepšie romantické kusy z repertoáru orchestra, ako aj tangá a foxtroty z našich, vtedy ešte československých vôd. Naživo budete môcť počuť skladby, ktoré v 20. až 50. rokoch minulého storočia hrávali a spievali také legendy ako Louis Armstrong, Benny Goodman, Tommy Dorsey, Count Basie, Teddy Wilson, Ella Fitzgerald, Billie Holiday, Peggy Lee, F. K. Veselý, R. A. Dvorský, Viera Racková, Inka Zemánková či Jiřina Salačová.

Oblečte sa dobovo a spolu si vytvorme čarovnú atmosféru prvej polovice minulého storočia. Dress code samozrejme nie je povinný, ale poteší a dotvorí atmosféru.

Režim OP

Dĺžka koncertu 1 x 75 min. (bez prestávky, nakoľko v režime OP nie je povolený bufet)

Kapacita 100 ľudí

Vstupenky v predaji v sieti Ticketportal od 25.1.2022

O koncerte sa môžete dočítať aj v Bratislavských novinách.

Nakoľko koncert nie je podporený zo žiadnych verejných ani súkromných zdrojov a kapacita divákov je iba 100 ľudí, nie je možné poskytnúť zľavu seniorom, študentom či ZŤP. Akonáhle sa pravidlá zmenia tak, aby to umožnili, organizátor rád zľavu poskytne. Ďakujeme za pochopenie.

 

Pri návšteve podujatia treba splniť aktuálne podmienky pre návštevy hromadných podujatí podľa aktuálnej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR. Pre aktuálne údaje sledujte FB podujatie: https://www.facebook.com/events/620118765952485.

 

V prípade, že Facebook nemáte a potrebovali by ste aktuálne info, môžete nás kontaktovať na adrese manager@fatsjazzband.com.

 

Hlavný organizátor OZ Swingmánia

Spoluorganizátor: Národné osvetové centrum

Partneri: www.mojakultura.sk, www.citylife.sk

  • 13. februára 2022
  • 19:00